Звіти

Розказуємо про успішні кейси допомоги підопічним та звітуємо, як саме ваші донейти покращують життя

Анна Моря

2012 рік народження

Діагноз: спастичний тетрапорез, ДЦП, ВПС

Допомога: придбали та доставили з Польщі вертикалізатор з електричним приводом. Мама Анюти Оксана і сама активно допомагає іншим матусям особливих діток та була безмежно вдячна за нашу з вами велику справу!

Загальна сума: 51200 грн

Регіональний клінічний центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям “Гіппократ”

м.Харків

В рамках спільної благодійної акції “Щедрий вівторок” з учнівсько-вчительським колективом ХЗОШ №26 було придбано два крісла-шезлонг для купання дітей з ДЦП. Школярі зібрали суму необхідну для придбання одного девайсу, чим дуже надихнули постійних донатерів Фонду доєднатися. Спільними зусиллями ми придбали та доставили такі необхідні пристосунки для підопічних центру.

Загальна вартість: 20450 грн

Кирило Сітало

2018 рік народження

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, 5 рівня за GMFCS. 

Допомога: команда Фонду завітала у гості до Кирила та його сестрички у м.Мерефа, щоб подарувати комплект спеціалізованого посуду. 

Загальна вартість: 1125 грн

Марія Марцеха

2016 рік народження

Діагноз: гіпоплвзія мозжечку, червя, стволу головного мозку, мікроцефалія.

Допомога: завдяки вашим  пожертвуванням перше знайомство з Марійкою супроводжувалось приємними подарунками: спецалізованим посудом французького виробництва, який дасть дівчинці змогу вичтися їсти самостійно. Ви навіть не уявляєте, яким великим щастям може бути звичайна для більшості людей можливість. 

Загальна вартість: 2163 грн

Владислав Дементієвський

2002 рік народження

Діагноз:ДЦП, спастичний тетропарез

Допомога: до Владислава наша команда приїздила не один раз. В перше знайомство подарували традиціійний комплект спеціалізованого посуду, якому Влад дуже зрадів. Та під час спілкування виявили одну дрібничку, що заважала мамі Єльвірі гуляти з сином частіше – відсутність підніжки на переносному інвалідному візку. Підніжка подолала довгий шлях від виробника у США до м.Мерефа та подарувала родині Влада велику радість. 

Загальна сума: 4100 грн

Догори