Про наш Фонд

Фонд “Ти Потрібен” – це група однодумців зі сфери медицини, які мріють змінити на краще, якщо не весь світ, то хоча б життя кількох людей у ньому!

Діти з можливостями!

Ми переконані, що наші підопічні – це діти з можливостями! І наша основна мета – створити умови для того, щоб наші маленькі друзі могли використовувати свої можливості по максимуму! А значить жити з комфортом та позитивними емоціями!

Хто працює у нашому Фонді?

Сердцем Фонду “Ти потрібен” є Олександр Онікієнко, лікар-функціоналіст. До основної команди входять переважно його друзі лікарі та приватні підприємці. Оскільки Фонд молодий та на сьогоднішній день існує виключно у формі волонтерської організації однодумців, чіткого поділу ролей чи посад у нас немає. Але ми бачимо в тому величезний плюс! А саме – наша відкритість!  Ми радо запрошуємо до наших лав усіх, хто має бажання та можливість дарувати трохи свого часу та ділитися увагою з нашими особливими друзями!

About Image
Хто наші підопічні?

Готові допомагати усім! А почали з діток, що мають порушення опорно-рухового апарату. 

Яку допомогу надаємо?

Починаючи з закриття елементарних потреб у спеціальних приладдях, ліків, меблів і завершуючи організацією медичного супроводу та зборами коштів для висковартісного лікування.

Як з нами працювати?

Якщо ваша дитина потребує допомоги, напишіть або зателефонуйте нам, щоб отримати анкету підопічного. Ми здійснюємо збори згідно черги або з огляду на терміновість вирішення проблеми.

Догори